Error Log (8.x-1.13) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Warning
es: Advertencia

en: Notice
es: Aviso

en: The category to which this message belongs.
es: La categoría a la que pertenece este mensaje.

en: Debug
es: Depurar

en: User ID.
es: ID de usuario.

en: A link to associate with the message.
es: Un link para asociarlo con el mensaje.

en: Emergency
es: Emergencia

en: Alert
es: Alerta

en: Critical
es: Crítico
