Error Log (8.x-1.13) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Error
sv: Fel

en: Warning
sv: Varning

en: Notice
sv: Notering

en: The category to which this message belongs.
sv: Kateregorin som detta meddelande hör till.

en: Info
sv: Information

en: Debug
sv: Felsök

en: User ID.
sv: ID för användare

en: A link to associate with the message.
sv: En länk att associera med meddelandet.

en: Emergency
sv: Nödsituation

en: Alert
sv: Larm

en: Critical
sv: Kritisk
