Error Log (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Error
pl: Błąd

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: Info
pl: Informacja

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Emergency
pl: Awaria

en: Alert
pl: Ostrzeżenie

en: Critical
pl: Krytyczny
