Error Log (8.x-1.8) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Error
fi: Virhe

en: Warning
fi: Varoitus

en: Notice
fi: Huomio

en: Info
fi: Tieto

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Emergency
fi: Hätätila

en: Alert
fi: Varoitus

en: Critical
fi: Kriittinen
