eStore (2.2.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: Search
bg: Търси

en: Help
bg: Справка

en: Email
bg: Е-поща

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Location
bg: Местоположение

en: Phone
bg: Телефон

en: Navigation
bg: Навигация
