eStore (2.2.0) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Email
ne: ईमेल

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Header
ne: हेडर

en: Location
ne: स्थान

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु

en: Footer Bottom Left
ne: फुटर तल बायाँ

en: Footer Bottom Right
ne: फुटर तल दायाँ
