eStore (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (50 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Description
pl: Opis

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Category
pl: Kategoria

en: Category menu
pl: Menu kategorii

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Archives
pl: Archiwa

en: Teaser
pl: Skrót

en: All
pl: Wszystko

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Footer
pl: Stopka

en: Desc
pl: Malejąco

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Cart
pl: Koszyk

en: Products
pl: Produkty

en: Slider
pl: Suwak

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Page list
pl: Lista stron

en: Permalink
pl: Adres

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Full comment
pl: Pełen komentarz

en: Full content
pl: Pełna wersja wpisu

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Product category
pl: Kategoria produktu

en: All Products
pl: Wszystkie produkty

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: Large (480×480)
pl: Duży (480×480)

en: Medium (220×220)
pl: Średni (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
pl: Mały (100×100)

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Site information links
pl: Odnośniki dotyczące informacji o stronie

en: Site section links
pl: Odnośniki sekcji strony
