eStore (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (51 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Description
ru: Описание

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Category
ru: Категория

en: Category menu
ru: Меню категорий

en: Help
ru: Справка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Archive
ru: Архив

en: Archives
ru: Архивы

en: Teaser
ru: Анонс

en: All
ru: Все

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Footer
ru: Подвал

en: Desc
ru: По убыванию

en: Blog
ru: Блог

en: Tools
ru: Инструменты

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Cart
ru: Корзина

en: Products
ru: Товары

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Apply
ru: Применить

en: Page list
ru: Список страниц

en: Permalink
ru: Постоянная ссылка (Permalink)

en: Product Category
ru: Категория товара

en: Offset
ru: Пропустить

en: Featured
ru: Популярное

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Powered by Drupal
ru: Сделано на Drupal

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Full comment
ru: Комментарий полностью

en: Full content
ru: Полная версия

en: Footer menu
ru: Меню в подвале

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Footer second
ru: Подвал второй

en: Footer third
ru: Подвал третий

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора

en: Large (480×480)
ru: Большой (480×480)

en: Medium (220×220)
ru: Средний (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
ru: Миниатюра (100×100)

en: User account menu
ru: Меню учётной записи пользователя

en: Site information links
ru: Ссылки информации о сайте

en: Site section links
ru: Ссылки разделов сайта
