eStore (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Category
ta: வகை

en: Help
ta: உதவி

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Blog
ta: வலைப்பு
