eStore (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Description
ar: الوصف

en: Homepage
ar: الصفحة الأولى

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Category
ar: التصنيف

en: Help
ar: المساعدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Archive
ar: الأرشيف

en: Teaser
ar: موجز

en: All
ar: الكل

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Footer
ar: التذييل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Blog
ar: المدونة

en: Tools
ar: الأدوات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Products
ar: المنتجات

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Permalink
ar: الرابط الثابت

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Featured
ar: متميز

en: - All -
ar: - الكل -

en: Powered by Drupal
ar: يستخدم دروبال

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Full comment
ar: التعليق بأكمله

en: Full content
ar: المحتوى الكامل

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
