eStore (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (30 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Homepage
bo: གཙོ་ངོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: All
bo: ཡོངས

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Permalink
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྦྲེལ་ཐག

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Featured
bo: ཁྱད་པར་ཅན

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Powered by Drupal
bo: Drupal ཡིས་མཁོ་འདོན་བྱས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Full comment
bo: དཔྱད་གཏམ་ཡོངས

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
