eStore (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (46 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Description
ca: Descripció

en: Homepage
ca: Pàgina inicial

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Category
ca: Categoria

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Archive
ca: Arxiva

en: Archives
ca: Arxius

en: Teaser
ca: Resum

en: All
ca: Tot

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Footer
ca: Peu

en: Blog
ca: Bloc

en: Tools
ca: Eines

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Cart
ca: Carretó

en: Products
ca: Productes

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Apply
ca: Aplica

en: Permalink
ca: Enllaç permanent

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Featured
ca: Distintiu

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Full comment
ca: Comentari complet

en: Full content
ca: Contingut sencer

en: Master
ca: Mestre

en: Footer second
ca: Segon peu

en: Footer third
ca: Tercer peu

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: Large (480×480)
ca: Gran (480x480)

en: Medium (220×220)
ca: Mitjà (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
ca: Miniatura (100×100)

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Site information links
ca: Enllaços a la informació del lloc

en: Site section links
ca: Enllaços a les seccions del lloc
