eStore (8.x-1.1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Description
os: Афыст

en: Homepage
os: Хæдзарон фарс

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Category
os: Категори

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд
