eStore (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Description
sk: Popis

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Category
sk: Kategória

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Archives
sk: Archívy

en: Teaser
sk: Upútavka

en: All
sk: Všetky

en: Panels
sk: Panely

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Footer
sk: Päta

en: Desc
sk: Zostupne

en: Tools
sk: Nástroje

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Cart
sk: Košík

en: Products
sk: Produkty

en: Tabs
sk: Záložky

en: Apply
sk: Použiť

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: Offset
sk: Ofset

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Full comment
sk: Celý komentár

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Footer second
sk: Druhá pätička

en: Footer third
sk: Tretia pätička

en: Product category
sk: Kategória produktov

en: Toggle navigation
sk: Prepnúť navigáciu

en: Thumbnail (100×100)
sk: Náhľad (100x100)

en: User account menu
sk: Používateľské menu
