eStore (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Description
ur: وضاحت

en: Homepage
ur: آبائی صفحہ

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Category
ur: زمرہ

en: Help
ur: مدد

en: Default
ur: طے شدہ

en: Archive
ur: آرکائیو

en: Blog
ur: بلاگ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
