eStore (8.x-1.11) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Description
ast: Descripción

en: Homepage
ast: Páxina d'entamu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Category
ast: Categoría

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: All
ast: Too

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Blog
ast: Blogue
