eStore (8.x-1.11) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Body
eo: Korpo

en: Images
eo: Bildoj

en: Description
eo: Priskribo

en: Homepage
eo: Hejmpaĝo

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Category
eo: Kategorio

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Desc
eo: malkreske

en: Blog
eo: Blogo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo

en: Asc
eo: kreske
