eStore (8.x-1.11) - en to et translation catalogue (52 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Body
et: Sisu

en: Images
et: Pildid

en: Description
et: Kirjeldus

en: Homepage
et: Veebileht

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Category
et: Kategooria

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Archive
et: Arhiiv

en: Archives
et: Arhiivid

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: All
et: Kõik

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Footer
et: Jalus

en: Desc
et: Kahanev

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Tools
et: Tööriistad

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Cart
et: Ostukorv

en: Products
et: Tooted

en: Tabs
et: Sakid

en: Apply
et: Rakenda

en: Permalink
et: Püsiviide

en: Offset
et: Nihe

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Full comment
et: Kommentaar

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Footer second
et: Teine jalus

en: Footer third
et: Kolmas jalus

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Large (480×480)
et: Suur (480×480)

en: Medium (220×220)
et: Keskmine (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
et: Pisipilt (100×100)

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Site information links
et: Saidi info lingid

en: Site section links
et: Saidi sekstsiooni lingid
