eStore (8.x-1.11) - en to ht translation catalogue (23 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Search
ht: Chèche

en: Image
ht: Imaj

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: All
ht: Tout

en: Page title
ht: Tit paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: Desc
ht: Des

en: Tools
ht: Outi

en: Apply
ht: Aplike

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Full content
ht: Kontni konplè

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Asc
ht: Mont

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: Large (480×480)
ht: Laj (480x480)

en: Medium (220×220)
ht: Mwayèn

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè
