eStore (8.x-1.11) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Body
kk: Мазмұны

en: Images
kk: Суреттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Homepage
kk: Жоба парағы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Category
kk: Категория

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: All
kk: Барлық

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Blog
kk: Блогі

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді
