eStore (8.x-1.11) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Body
km: តួ

en: Images
km: រូបភាព

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Homepage
km: គេហ​ទំព័រ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Permalink
km: តំណ​អចិន្ត្រៃយ៍

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Full comment
km: មតិ​​យោបល់​ទាំង​មូល

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល
