eStore (8.x-1.11) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Description
ku: دەربارە

en: Homepage
ku: ماڵپەڕ

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Category
ku: پۆل

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: All
ku: هەموو

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Blog
ku: بڵاگ

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Permalink
ku: بەستەری هەمیشەیی

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Full comment
ku: بۆچوونی پڕاوپڕ

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ
