eStore (8.x-1.11) - en to lt translation catalogue (45 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Body
lt: Turinys

en: Images
lt: Vaizdai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Category
lt: Kategorija

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Archive
lt: Archyvas

en: Archives
lt: Archyvai

en: Reviews
lt: Apžvalgos

en: Teaser
lt: Įžanga

en: All
lt: Visi

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Footer
lt: Poraštė

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Products
lt: Prekės

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Featured
lt: Svarbus

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Full comment
lt: Visas komentaras

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Footer second
lt: Antra poraštė

en: Footer third
lt: Trečia poraštė

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Large (480×480)
lt: Didelis (480×480)

en: Medium (220×220)
lt: Vidutinis (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
lt: Miniatiūra (100x100)

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
