eStore (8.x-1.11) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Body
mr: मुख्य

en: Images
mr: चित्रे

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Homepage
mr: मुख्य पान

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Category
mr: वर्ग

en: Help
mr: मदत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: All
mr: सर्व

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Tools
mr: साधने

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट
