eStore (8.x-1.11) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Body
nn: Brødtekst

en: Images
nn: Bilete

en: Description
nn: Beskriving

en: Homepage
nn: Heimeside

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Category
nn: Kategori

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: All
nn: Alle

en: Footer
nn: Botntekst

en: Blog
nn: Blogg

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Products
nn: Varer

en: Apply
nn: Bruk

en: Featured
nn: Framheva

en: - All -
nn: - Alle -

en: Full content
nn: Heile innhaldet
