eStore (8.x-1.12-beta1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Body
br: Korf

en: Images
br: Skeudennoù

en: Homepage
br: Pajenn degemer

en: Search
br: Enklask

en: Tools
br: Ostilhoù
