eStore (8.x-1.12-beta1) - en to lo translation catalogue (9 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Homepage
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Featured
lo: ລັກສະນະເດັ່ນ

en: Powered by Drupal
lo: ລະບົບປະຕິບັດງານຫຼັກໂດຍ Drupal

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ
