eStore (8.x-1.12-beta1) - en to oc translation catalogue (33 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Body
oc: Còs

en: Images
oc: Imatges

en: Description
oc: Descripcion

en: Homepage
oc: Pagina d'acuèlh

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Category
oc: Categoria

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Teaser
oc: Acròcha

en: All
oc: Tot

en: Panels
oc: Escapolons

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Sort by
oc: Triar per

en: Cart
oc: Carta

en: Tabs
oc: Onglets

en: Apply
oc: Aplicar

en: Permalink
oc: Ligam permanent

en: Offset
oc: Decalatge

en: Featured
oc: Distintiu

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Full comment
oc: Comentari complet

en: Full content
oc: Contengut complet

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina

en: Master
oc: Maître
