eStore (8.x-1.12-beta1) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Body
se: Gorut

en: Images
se: Govat

en: Description
se: Čilgehus

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Help
se: Veahkki

en: Archive
se: Vuorká

en: Teaser
se: Ingreassa

en: All
se: Buot

en: Sort by
se: Sirre
