eStore (8.x-1.12-beta1) - en to sv translation catalogue (54 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Body
sv: Brödtext

en: Images
sv: Bilder

en: Description
sv: Beskrivning

en: Homepage
sv: Hemsida

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Category
sv: Kategori

en: Help
sv: Hjälp

en: Default
sv: Förvald

en: Archive
sv: Arkiv

en: Archives
sv: Arkiv

en: Teaser
sv: Ingress

en: All
sv: Alla

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Footer
sv: Sidfot

en: Desc
sv: Fallande

en: Blog
sv: Blogg

en: Tools
sv: Verktyg

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Cart
sv: Varukorg

en: Products
sv: Varor

en: Tabs
sv: Flikar

en: Apply
sv: Applicera

en: Page list
sv: Lista på sidor

en: Permalink
sv: Permanent länk

en: Offset
sv: Kompensera

en: Featured
sv: Framhävd

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Powered by Drupal
sv: Drivs av Drupal

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Full comment
sv: Fullständig kommentar

en: Full content
sv: Fullständigt innehåll

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Footer second
sv: Andra sidfot

en: Footer third
sv: Tredje sidfot

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: Large (480×480)
sv: Stor (480×480)

en: Medium (220×220)
sv: Mellan (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
sv: Miniatyr (100×100)

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto

en: Site information links
sv: Länkar för information om webbplats

en: Site section links
sv: Länkar för sektion i webbplats
