eStore (8.x-1.12-beta1) - en to uk translation catalogue (61 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Body
uk: Вміст

en: Images
uk: Зображення

en: Description
uk: Опис

en: Homepage
uk: Головна сторінка

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Category
uk: Категорія

en: Category menu
uk: Меню категорій

en: Help
uk: Довідка

en: Default
uk: Базово

en: Archive
uk: Архів

en: Archives
uk: Архіви

en: Reviews
uk: Рецензування

en: Teaser
uk: Анонс

en: All
uk: Все

en: Panels
uk: Панелі

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Desc
uk: Спад

en: Blog
uk: Блоґ

en: Tools
uk: Інструменти

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Cart
uk: Кошик

en: Products
uk: Товари

en: Slider
uk: Повзунок

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Apply
uk: Застосувати

en: Permalink
uk: Постійне посилання

en: Offset
uk: Зміщення

en: Featured
uk: Пов’язане

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Powered by Drupal
uk: Працює на Drupal

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Full comment
uk: Повний коментар

en: Full content
uk: Повний вміст

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Recent Posts
uk: Останні публікації

en: Footer second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Footer third
uk: Третій нижній колонтитул

en: Product category
uk: Категорія товару

en: Leave a Reply
uk: Напишіть відгук

en: All Products
uk: Всі товари

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: Large (480×480)
uk: Великий (480×480)

en: Medium (220×220)
uk: Середній (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
uk: Мініатюра (100×100)

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача

en: Site information links
uk: Посилання відомостей про сайт

en: Site section links
uk: Посилання розділів сайту
