eStore (8.x-1.13) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Body
af: Teks

en: Images
af: Beelde

en: Description
af: Beskrywing

en: Homepage
af: Tuisblad

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Category
af: Kategorie

en: Help
af: Hulp

en: All
af: Alle

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Footer
af: Onderskrif

en: Products
af: Produkte

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal

en: Master
af: Meester
