eStore (8.x-1.13) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Body
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: Homepage
bg: Начална страница

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Category
bg: Категория

en: Help
bg: Справка

en: Teaser
bg: Резюме

en: All
bg: Всички

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Footer
bg: Под черта

en: Blog
bg: Блог

en: Cart
bg: Количка

en: Products
bg: Продукти

en: Apply
bg: Търси

en: Full comment
bg: Пълен коментар

en: Full content
bg: Пълно съдържание
