eStore (8.x-1.13) - en to el translation catalogue (44 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Images
el: Εικόνες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Homepage
el: Ιστοσελίδα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Category
el: Κατηγορία

en: Help
el: Βοήθεια

en: Archive
el: Αρχειοθετημένο αρχείο

en: Archives
el: Αρχεία

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: All
el: Όλες

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Desc
el: Φθί

en: Blog
el: Ιστολόγιο

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Cart
el: Καλάθι

en: Products
el: Προϊόντα

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Permalink
el: Μόνιμος σύνδεσμος

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Full comment
el: Πλήρες σχόλιο

en: Full content
el: Πλήρες περιεχόμενο

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Asc
el: Αύξ

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: Large (480×480)
el: Μεγάλο (480x480)

en: Medium (220×220)
el: Μεσαίο (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
el: Μικρογραφία (100x100)

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη

en: Site information links
el: Σύνδεσμοι πληροφοριών ιστοτόπου
