eStore (8.x-1.13) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Home
is: Heim

en: Body
is: Skrokkur

en: Description
is: Lýsing

en: Homepage
is: Heimasíða

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: Category
is: Bólkur

en: Help
is: Hjálp

en: All
is: Øll

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Footer
is: Síðufótur

en: Blog
is: Blogga

en: Permalink
is: Permaleinki

en: Powered by Drupal
is: Rikið við Drupal

en: Full comment
is: Full viðmerking
