eStore (8.x-1.13) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Images
gu: છબીઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Search
gu: શોધ

en: Link
gu: કડી

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Help
gu: મદદ

en: All
gu: બધા

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Tools
gu: સાધનો

en: Apply
gu: લાગુ કરો
