eStore (8.x-1.13) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Body
mg: Votoatiny

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Teaser
mg: Famintinana

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Full comment
mg: Heviteny feno

en: Full content
mg: Anatiny feno
