eStore (8.x-1.13) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Images
or: ଛବି ଗୁଡିକ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ
