eStore (8.x-1.14) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Homepage
my: မူလစာမျက်နှာ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Full comment
my: မှတ်ချက် အပြည့်အစုံ

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ
