eStore (8.x-1.14) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Body
si: බඳ

en: Images
si: රූප

en: Description
si: විස්තරය

en: Search
si: සොයන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Help
si: සහාය

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
