eStore (8.x-1.14) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Body
sl: Vsebina

en: Images
sl: Slike

en: Description
sl: Opis

en: Homepage
sl: Domača stran

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Category
sl: Kategorija

en: Help
sl: Pomoč

en: All
sl: Vsi

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Footer
sl: Noga

en: Featured
sl: Izpostavljeno
