eStore (8.x-1.15-alpha1) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Homepage
dz: ཁྱིམ་ཤོག་ལེབ།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Blog
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་
