eStore (8.x-1.15-alpha1) - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: Homepage
fi: Kotisivu

en: Search
fi: Etsi

en: Category
fi: Kategoria

en: Help
fi: Ohje

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Panels
fi: Paneelit

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Blog
fi: Blogi

en: Tools
fi: Työkalut

en: Cart
fi: Ostoskori

en: Right Sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Permalink
fi: Ikilinkki

en: Featured
fi: Esitelty

en: Left Sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Full comment
fi: Koko kommentti

en: Full content
fi: Koko sisältö

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Footer second
fi: Toinen alatunniste

en: Footer third
fi: Kolmas alatunniste

en: Product category
fi: Tuotekategoria

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko

en: Site information links
fi: Linkit sivustoa koskeviin tietoihin

en: Site section links
fi: Sivuston osioiden linkit
