eStore (8.x-1.15-alpha1) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Description
sr: Опис

en: Search
sr: Претрага

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Footer
sr: Подножје

en: Cart
sr: Kopпa

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Full comment
sr: Пун коментар

en: Full content
sr: Пун садржај

en: Site branding
sr: Лого

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога
