eStore (8.x-1.15-beta1) - en to az translation catalogue (37 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: On
az: Aktiv

en: Homepage
az: Əsas səhifə

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: Help
az: Dəstək

en: Archive
az: Arxiv

en: Teaser
az: Tizer

en: All
az: Hammısı

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Desc
az: azaldın

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Tools
az: Alətlər

en: Sort by
az: Sırala

en: Tabs
az: Tablar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Permalink
az: Daimi keçid

en: Offset
az: Ofset

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Full comment
az: Tam şərh

en: Full content
az: Tam məzmun
