eStore (8.x-1.15-beta1) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Images
hy: Նկարներ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Help
hy: Օգնություն

en: Archive
hy: Արխիվացնել

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
