eStore (8.x-1.15-beta1) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Homepage
kn: ನೆಲೆಯ ಪುಟ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Blog
kn: ಬ್ಲಾಗ್

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
