eStore (8.x-1.15-beta1) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: Search
mk: Барање

en: Help
mk: Помош

en: Navigation
mk: Навигација

en: - All -
mk: - Сите -
