eStore (8.x-1.15-beta1) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Home
ps: کور

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Search
ps: لټون

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Category
ps: ټولی

en: Help
ps: مرسته

en: All
ps: ټول

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Tools
ps: توكي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Featured
ps: ځانګړي

en: - All -
ps: - ټول -
