eStore (8.x-1.15-beta1) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Body
sq: Trupi

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Link
sq: Lidhje

en: Category
sq: Kategoria

en: Help
sq: Ndihmë

en: All
sq: Të gjitha

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Blog
sq: Ditari

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
